Zpracování plechu

Zpracování plechu

Komplexní činnost s vysokými nároky

Potřeby profesionálů na zpracování plechu se neustále mění. Tváří v tvář stále přísnějším průmyslovým požadavkům (náklady, termíny atd.), byly společnosti nuceny zvyšovat svou produktivitu. Existují dva hlavní způsoby, jak toho dosáhnout:

 • Investice do vysoce automatizovaných výrobních prostředků pro rychlejší výrobu a centralizaci všech informací ve společnosti na stejném místě.
 • Instalace digitálního designu, výroby a řízení řetězce.

TopSolid'Sheetmetal je integrované řešení CAD / CAM, které umožňuje společnostem implementovat obě tyto možnosti. 

Benefity

Nejenže TopSolid'Sheetmetal zvládne všechny typy externích projektů, ale je to také vysoce spolehlivý návrhový nástroj. Odborníci mohou využít specializované funkce pro zpracování plechu, aby zaručili konzistenci projektu v každém kroku procesu industrializace.

Jediné integrované řešení CAD / CAM na trhu práce s plechy

Součásti obrábění, které se liší svými rozměry nebo přidáním dalších položek, je nyní samozřejmostí. TopSolid'Sheetmetal může tyto operace dokonale spolehnout a propojit CAD nástroj se softwarem CAM.

Zredukovaná doba programování pomocí nástroje CAM specializovaného na děrování a výkonného nástroje pro řezání CAM

Systém automatického děrování v kombinaci s množstvím ručních funkcí umožňuje společnosti TopSolid'Sheetmetal nabídnout rychlé a odborné obrábění.

Software nabízí uživatelům vysoce výkonný modul pro řízení řezacích strojů a minimalizaci ztrát materiálu.

  Centralizace dat 

  Centralizace a kontrola dat zaručuje ziskovost a produktivitu. TopSolid'Sheetmetal tuto potřebu splňuje tím, že navrhuje ovládací panel, který centralizuje všechny pracovní příkazy.

   CAD

   TopSolid'Design

   Více :TopSolid'Design

   CAM

   TopSolid'Sheetmetal

   Více :TopSolid'Sheetmetal

   Úspěšné příběhy