Zdravotnictví

Průmysl procházející hlubokými změnami

Přirozená a jasná volba pro tyto specializované výrobce

Lékařský průmysl používá TopSolid více než 20 let. TopSolid je nejúčinnějším a nejpřesnějším řešením. Komplexní stroje (5-osé, MillTurn) jsou nyní v tomto sektoru samozřejmostí, která byla nucena zlepšit svou produktivitu. Požadavek na dokonalost v lékařském sektoru nebo použití speciálních vyhrazených materiálů vyžaduje trvalou důkladnost a sledovatelnost, plus moderní a přizpůsobené strategie. Z těchto důvodů je TopSolid přirozenou a samozřejmou volbou.

Benefity

Když se Vám software přizpůsobí…

Kromě poptávky po vysoké bezpečnosti se potřeby tohoto sektoru pohybují od individuální/kusovou až po velkosériovou/opakovatelnou výrobu . Jedinými společnými jmenovateli jsou zde komplexní materiály, které jsou naprosto bezchybné.

Když na kvalitě záleží…

TopSolid umožňuje kompletní prostředí, ať už pro návrh a výrobu lékařských produktů, jako jsou např. protézy, nebo různé odkládací a pomocné nádoby, lékařské nástroje nástroje nebo specifické obaly. V tomto odvětví je čas otázkou života a smrti, proto je potřeba rychlá vysledovatelnost a kvalita výroby. TopSolid splňuje všechny potřeby na preciznost v každé oblasti. Vzhledem k tomu, že TopSolid je více než jen výroba ISO kódu, ale umožňuje ovládání celého výrobního procesu, stal se jedním z předních hráčů na tomto trhu.

Když na čase záleží…

Stejně jako všechny ostatní oblasti činnosti se zdravotnický sektor potýká s klesajícími prodejními cenami. TopSolid dramaticky zkrátil dobu potřebnou k programování a úpravám, abyste se mohli stát konkurenceschopnějšími v oblasti, kde čas hraje velkou roli.

CAD

TopSolid'Design

Více :TopSolid'Design

CAM

TopSolid'Cam

Více :TopSolid'Cam

Úspěšné příběhy