Výroba nástrojů

Vysoce konkurenceschopný sektor pro přesné nástroje

Zjednodušená řešení obrábění pro komplexní nástroje

TopSolid je již více než 20 let v čele odvětví výroby nástrojů. Splňuje všechny konstrukční a výrobní potřeby forem a nástrojů, které se používají. Globalizace výrobních činností učinila tento sektor silně konkurenceschopným. Nejdůležitějšími prioritami jsou kvalita a dodací lhůty. Podívejte se, jak může zcela integrovaná řada produktů TopSolid optimalizovat váš návrh a výrobní procesy i pro ty nejsložitější nástroje.

Benefity

CAD / CAM pro specialisty na nástroje

S TopSolid'Mold, TopSolid'Progress a TopSolid'Electrode nabízí společnost TopSolid výkonná řešení pro návrh a výrobu nástrojů pro výrobce forem a výrobce řezných nástrojů. Integrované moduly TopSolid pro nástroje pokrývají kompletní digitální řetězec, od návrhu až po simulaci a výrobu.

Světový lídr v oblasti CAD produktů, částečně díky obrábění

Vzhledem k tomu, že vazby mezi CAD a CAM jsou tak silné a propojené, navrhování nyní znamená výrobu. Od fáze návrhu definujete tolerance a odpovídající obráběcí procesy. Jedním kliknutím můžete získat všechny informace, které potřebujete pro výrobu desek, raznic nebo elektrod. Celý proces na jednom místě.

2D, 3D, drátové řezné elektrody

Obrábění elektrod se udržuje dokonale pod kontrolou a automatizováno ve 2D, s kompletní automatizací obrábění základen forem, a to díky interním procesům a metodám. Také ve 3D, se strategiemi hrubého obrábění nebo s obnovou zbytkového materiálu. Komplexní potřeby výrobců nástrojů jsou také splňovány elektrickým obráběním.

Zlepšený výkon pro udržení náskoku před konkurencí

V ideálním procesu výroby by nástroj měl odpovídat původnímu návrhu. Nástroj je navržen ve 3D, poté jsou výkresy vyráběny zcela jednoduše. Po definování procesů, každé operaci vrtání, každé kapse, každém tvaru, elektrodě nebo řezu drátu je tato operace rozpoznána a propojena s konkrétním výrobním postupem. I když může být někdy nutné přizpůsobit se tak, aby byly splněny všechny požadavky, automaticky se berou v úvahu asociativní mechanismy.

CAD

TopSolid'Mold

Více :TopSolid'Mold

CAM

TopSolid'Cam

Více :TopSolid'Cam

Úspěšné příběhy