Letectví a kosmonautika

Vlajkový průmysl s extrémními požadavky

Tvrdit, že je nejlepší, nestačí. Musí se to dokázat!

Letectví a kosmonautika je ve Francii významným odvětvím, takže se ze rozhodně počítá se softwarem TopSolid! Společnost TopSolid získala jedinečné zkušenosti v této oblasti díky spolupráci s většinou subdodavatelů tohoto odvětví. Patří mezi lídry v oblasti letectví a kosmonautiky s tisíci díly obrobenými pomocí TopSolid'Cam. Tyto díly jsou často opracovávány v nepřetržitém 5osém obrábění a nejvíce z nich jsou obráběny na strojích MillTurn, které jsou jednou ze specialit TopSolidu. Naše strategie obrábění mohou splnit všechny požadavky tohoto odvětví, pokud jde o přesnost nebo typ materiálu.

 

Benefity

Můžete těžit ze zkušeností našich zákazníků

TopSolid je používán u leteckých subdodavatelů v masivním měřítku.

Automaticky vytvořené dílenské dokumenty a výkresy

Díky integraci výkonného CAD modeláře s vysoce výkonnými kreslícími funkcemi byla společnost TopSolid vždy schopna splnit přísné normy platné v leteckém a kosmickém průmyslu. Uživatelé neztrácejí čas.

Import, přizpůsobení, definování sestav a strojů

Jakmile je součást importována do nativního formátu nebo pomocí standardu výměny, nástroj FreeShape vám pomůže transformovat rozměry součásti z jejich jmenovitých hodnot na rozměry včetně tolerancí. Rezervy pro rektifikace a úpravy proto mohou být snadno integrovány. Po dokončení tohoto kroku můžete definovat své sestavy a začít programovat.

Snižte dodací lhůty a zvýšte produktivitu

Specifikace leteckých částí vyžadují krátké dodací lhůty, přesnost, opakovatelnost a sledovatelnost. Vše za stále klesající cenu. Díky své odbornosti v této oblasti vám TopSolid pomáhá zvyšovat produktivitu a chránit vaše marže.

CAD

TopSolid'Design

Více :TopSolid'Design

CAM

TopSolid'Cam

Více :TopSolid'Cam

Úspěšné příběhy