Energie

Sektor, který prochází radikální změnou

Rozhodněte se pro nejnovější řešení obrábění přizpůsobené novým zdrojům energie

Trh s energií čelí některým zásadním výzvám, které se týkají předpisů, sledovatelnosti dokumentů a kratších dodacích lhůt při současném snížení nákladů. Díky zcela integrovanému systému řízení a jedinečným návrhovým nástrojům zjistíte, jak může TopSolid efektivně reagovat na tyto výzvy.

Benefity

Stavte na svém know-how

S ohledem na velikost dílů a náklady na surové materiály jsou jakékoliv odpady neúnosně drahé. Klasické bráběcí postupy těchto produktů neumožňují žádnou improvizaci. Díky svým metodám může TopSold zmenšit množství odpadu díky propracovaným procesům a realistickým simulacím. TopSolid Vám umožňuje maximálně využít své know-how a aplikovat ho na svou výrobní činnost.

Snižte čas strávený jemným laděním

Přesné definice strojů a řízení prostředí, podmínky řezání a přizpůsobené postprocesory umožňují společnosti TopSolid eliminovat všechna rizika a minimalizovat čas strávený dokončováním programů v dílně. 

Upravené strategie obrábění

S TopSolidem si mohou uživatelé vybrat komplexní parametry strategií a možností, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Například, může být řízeno přerušení mezi trubkami po svařování, stejně jako všechny vrtací cykly, od těch nejzákladnějších až po nejvyspělejší.

Integrovaný a transparentní PDM

S TopSolid mohou uživatelé kdykoliv změnit název součásti, aniž by se museli obávat ztráty reference v sestavách, které ji používají. Díly a sestavy, které procházejí modifikacemi, jsou díky volbě trezoru známé všem. Můžete pracovat v režimu offline rezervováním dílů a sestav pro modifikaci a jejich opětovným sestavením, aniž by byla narušena jinou simultánní úpravou.

CAD

TopSolid'Design

Více :TopSolid'Design

CAM

TopSolid'Cam

Více :TopSolid'Cam

Úspěšné příběhy