Hledáte kompletní výrobní řešení?

Pak máme odpověď! Unikátní, efektivní, spolehlivý, kompletní a neuvěřitelně produktivní - to vše je TopSolid! Výkonné řešení pro tvorbu, simulaci a výrobu (geometrie, sestavy, konstrukční výpočet, dynamika atd.). Všechny tyto funkce poskytují účinný prostředek pro splnění požadavků specifických pro daný průmysl v oblasti navrhování, výkresů a výroby výrobků. Objevte naši celou řadu produktů a zvyšte svou produktivitu!

Zjistěte více o našich průmyslových odvětvích!

Naše řešení podle vašich potřeb

TopSolid'Wood

TopSolid'Wood

TopSolid'Design

TopSolid'Design

TopSolid'Cam

TopSolid'Cam

Proč TopSolid?

Inovace

TopSolid je unikátní kombinací inovací a technologií. Matematika a geometrie, mechanika a věda o materiálech (kov, dřevo, plech), vysoce kvalitní ergonomie IT a procesní inženýrství. Jak osvěžující mít všechny tyto znalosti v jednom softwarovém balíčku, který je komplexní, snadno ovladatelný, robustní a jednoduše úžasný!

Více informací naleznete na naší stránce "Produkty"

Obchodní odbornost

Inovace je odůvodněna pouze výhodami, které přináší. TopSolid je základním ztělesněním znalostí odborníků a stavu jejich umění. Nezlomné propojení mezi inovativní budoucností a tisíciletími získaným know-how. Ať už jste mechanik, výrobce strojů, pracovník z plechu, tesař, truhlář, soustružník nebo svářeč ... TopSolid zvládne všechnu vaši výrobu.

Další podrobnosti o našich průmyslových odvětvích najdete na stránce "Průmysl".

Blízko k Vám

Týmy společnosti TopSolid jsou v neustálém kontaktu s odborníky v každém obchodě a technology ve výrobě a úzce s nimi spolupracují. Prostřednictvím sítě poboček a prodejců jsme tu vždy pro Vás a můžete se spolehnout, že Vám pomůžeme nalézt řešení Vašich každodenních problémů.

Další podrobnosti naleznete na stránce "Služby".

Celosvětová síť

Česká republika, Slovenská republika, Francie, Evropa, Asie, Amerika, Austrálie ... Naši zákazníci jsou všude a spolu s TopSolidem spolupracují, navzájem komunikují a rozvíjejí se. TopSolid je propojovací článek pro vytváření nových kontaktů. Naše zkušená síť 60 distributorů a jejich týmů po celém světě je zde, aby Vám pomohla být na trhu více kompetitivní.

Podívejte se na naši celosvětovou síť prodejců!

Kontakt

 

TOPSOLID CZECH, s.r.o.

Golčova 486
Praha 4 - Kunratice, 148 00
Česká republika

IČ:09276467

DIČ: CZ09276467

+420 272 760 344

 

výkonný ředitel / CEO 

Ing. Karel PREIS

karel.preis@topsolid.cz

+420 602 727 131

 

Kalendář událostí

Jak TopSolid zakoupit?

Novinky

TopSolid Integrated Digital Factory

TOPSOLID SAS announces the availability of TopSolid 2022 Beta to its network of partners.

Evry, France, November 9th, 2021 - TOPSOLID SAS announces the availability of TopSolid 2022 (v7.16) Beta.

Partnership HÄFELE - TOPSOLID

HÄFELE

TOPSOLID SAS has just signed a partnership with HÄFELE allowing TopSolid user to access their products models inside TopSolid.

A long-standing partnership now builds the foundation of Industry 4.0 in the TOPSOLID group - cadamMSM will be the new TopSolid’ShopFloor!

The direction in which the TOPSOLID group wanted to go was very clear from the outset; Industry 4.0 must be a central component of the TopSolid products in the future. But what would be the right product? After an extensive market analysis and a closer examination of several possible partners, the focus went to a fully integrated product. It must be a solution that is based on TopSolid and therefore requires few or, even better, no additional interfaces. More than a decade ago, CADAM Solutions…